Piórem fotoreportera

Piórem fotoreportera

Opowieści dziwnej treści czyli jak to jest być fotoreporterem

Koledzy... cholera...

Zrobili mi kawał….koledzy. Nieświadomie, bo tacy małomówni są. Jak dzieciaka mnie porobili, gówniarza jakiegoś, co się wczoraj urodził, zaczęło się tak niewinnie….

Czytaj więcej...

Ślepa Temida

Kiedyś zadałem jednemu, nieżyjącemu już parlamentarzyście, pytanie : „ Czy uważa Polskę za państwo prawa, a jeśli tak, to co, przez to określenie rozumie?”. Nie potrafił odpowiedzieć.

Czytaj więcej...

Pijana prokurator

A propos przypadków i prokuratorów. Dostałem kiedyś cynk, od takich młodziaków z CB radia, którzy dla sportu tzw. służby podsłuchują, że drogówka zatrzymała zalaną w trupa panią prokurator, jak pod dom zajeżdżała. A skąd wiedzieli?

Czytaj więcej...

I jak to polityków szanować

Parę lat temu ważne wybory były. SLD się skompromitowało po paru latach rządów i te słupki poparcia zaczęły spadać im, na łeb na szyję. No ruch się zrobił wtedy na naszej politycznej scenie niemożliwy.

Czytaj więcej...

Przypadki Romka

Jedni Romka lubią, inni nie cierpią, wręcz alergicznie na nich działa, jak to wśród ludzi bywa. Jedno jest pewne, nie można koło chłopaka przejść obojętnie, a właściwie należy go cały czas obserwować. Nigdy nie wiadomo, co za numer wywinie.

Czytaj więcej...

Pijana Bomba

Parking podziemny budują sobie w centrum miasta. No i co z tego? Zapytacie. W stanach też budują, i co z tego? Tylko tam to na ropę mogą trafić, albo złoto. U nas, w tym kraju z którego pan Bóg sobie zażartował, umieszczając nas między Niemcami i Rosją, to oczywiście bombę znaleźli.

Czytaj więcej...
Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Log In or Register